ČESKÁ GEMOLOGICKÁ LABORATOŘ s.r.o.

Česká gemologická laboratoř provádí zjišťování pravosti a certifikaci diamantů, drahých kamenů a šperků s drahými kameny. Ve vybraných případech provádí i ocenění kamenů nebo šperků. V případě potřeby je možné vystavit soudně znalecký posudek.

 

Česká gemologická laboratoř, s.r.o., je držitelem licence Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky pro oceňování věcí movitých.

 

Během svého dosavadního působení si Česká gemologická laboratoř získala vynikající renomé v České republice i v zahraničí. Je nejlépe vybavenou gemologickou laboratoří u nás a celém regionu. Vydávané certifikáty jsou uznávány a respektovány v České republice i v zahraničí. Mezi klienty patří podnikatelé s drahými kameny a ve šperkařském průmyslu – výrobci šperků, majitelé obchodů se starožitnostmi a zastaváren, zlatníci a v neposlední řadě také individuální majitele šperků.

Hlavní zákazníci:

  • zlatnické a šperkařské firmy, které chtějí svým zákazníkům potvrdit pravost a kvalitu prodávaných kamenů a šperků
  • starožitníci
  • zastavárny
  • kdokoli, kdo chce posoudit, zhodnotit a případně ocenit šperky které má doma.

 

V České gemologické laboratoři lze zakoupit vybrané gemologické vybavení. Laboratoř zastupuje renomovaného výrobce diamantových testerů a dalších gemologických pomůcek PRESIDIUM®Instruments.

Působnost:

Česká republika, Slovenská republika, Polsko, Německo, Rakousko a další státy